Akciğer Detoksu Nedir?

Akciğer Detoksu ile ilgili yazımızda, akciğer detoksu ile ilgili yorumlardan, şikayetlerden; kullananlar üzerinde ne gibi etkileri olduğundan bahsedeceğiz. Ürünün tanıtımlarından anladığımız, kara havuç diye tabir edilen özel bir havuç türünün ana etken maddesini oluşturduğu ve ürünün akciğerleri temizlediği, sigara etkilerini giderdiği beyan edilen bir ürün.

Akciğer Detoksu Nedir?

Yukarıda özet olarak bahsettiğimiz gibi ana etken maddesi kara havuç olan bunun yanında özel bitkisel içeriklerin bir araya gelmesinden oluşan bir ürün olarak beyan ediliyor. Düzenli olarak kullanıldığında akciğerleri temizlediği ve varsa akciğerlerde oluşmuş olan deformasyonu düzelttiğini anlatmışlar. Kulağa biraz iddialı geliyor. Ürün görsellerinden anladığımız ise tek içimlik nescafe poşetleri gibi poşetlerde tek kullanımlık şeklinde 14 adet poşet içeren büyük bir kutu gibi görünüyor.

Akciğer Detoksu Nasıl Kullanılır?

Ürün bir bardak suya bir poşet boşaltılarak kullanılır şeklinde bir ibare ile karşılaşıyoruz. Yani suya karıştırılan toz şeklinde bir ürün ve türk gıda kodeksine uygun üretilmiş gıda takviyesi olarak geçiyor. Kesinlikle ilaç olmadığı net olarak belirtilmiş. Bu tip gıda takviyelerinin geneli suya karıştırılarak tüketiliyor çünkü sıvı ile karışmış halde vücut tarafından daha hızlı ve yüksek oranda emilim sağlanıyor.

Akciğer Detoksu Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Genel olarka baktığımızda ürünle ilgili yorumların güzel olduğunu görüyoruz. Kullandığını beyan eden insanlarda istenilen etkiye yakın etkiler sağlanmış. Okuğum yorumların geneli yorulma oranında azalma ve nefes alma düzeyinin istenilen düzeye geldiği şeklinde. Kullanıcılar daha çok ürünü kullandıktan sonra hırıltılarının kesilmesinden ve nefes alışlarındaki rahatlıklarından bahsetmişler. Bir düğer yorum ise geceleri artık öksürmediğinden uyku düzeninin yerine geldiğinden ve daha güzel uyku çektiğinden bahsetmiş.

Not: Kronik hastalığı olan kişilerin doktorlarına danışarak bu tip ürünleri kullanmasında yarar var. Kronik rahatsızlığı olan kişilerde özel tedaviler uygulanması gerekebilmektedir. Bu sebepten bunu da göz önünde bulundurarak kullanın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akciğer Detoksu Nedir? – Ürün Yorumları, Ürün İnceleme, Doğal Ürünler, 2018 Doğal Ürünler