Anagain Şampuan ve Serum Kullanıcı Yorumları

ANAGAIN ŞAMPUAN ve ANAGAIN SERUM NEDİR?

Anagain şampuan ve anagain serum, özel bitkisel içeriklerden üretilmiş, içeriğinde bulunan etken doğal maddeler sayesinde saç köklerini besleyerek kuvvetlendirdiği belirtilen üründür. Ürünün zayıflayan saç köklerini beslediği, uyuyan saç köklerini uyarıp besleyerek yeni saç çıkmasını sağladığı, saç derisini besleyerek saç köklerini daha sıkı tutmasını ve beslenmesini sağladığı belirtilmiştir.

ANAGAIN NASIL KULLANILIR?

Kullanımıyla ilgili farklı sitelerde farklı tanımlarla karşılaşmamıza rağmen genel olarak baktığımızda şu iki temel kullanımdan bahsediliyor.

 • ıslak saça yeterli miktarda dökerek masaj yapınız ve durulayınız.
 • Serum formunu ise nemli ya da temiz – kuru saça masaj yaparak şekillendirebilirsiniz.

ANAGAIN KULLANICI YORUMLARI

Anagain, piyasaya yeni çıkmış bir ürün. Bu yüzden kullanıcı yorumlarına pek rastlanmıyor. Ürünün kullanımıyla ilgili bilgilerin mevcut olduğu sitelerde yapılmı birçok yoruma denk geliyoruz ancak bu yorumlar pek gerek kullanıcı yorumu gibi görünmüyor. Eğer ürünü kullandıysanız diğer kullanıcıların gerçek yorumlara ulaşması için yorumlarınızı bekliyoruz.

Anagain Şampuan ve Serum Kullanıcı Yorumları” için 2 yorum

 • 20 Nisan 2018 tarihinde, saat 20:42
  Permalink

  Valla arkadaşlar ben 3 ay önce aldım bana söyledikleri 4 şişe bitirdiğinizde 2000 ila 3000 arasında yeni saç teli çıkar dediler.duzenli olarak kullandım hiç faydasını görmedim.
  Saygılar arif

  Yanıtla
 • 30 Haziran 2018 tarihinde, saat 00:08
  Permalink

  Anagain aldım 3 set seklinde serum ve sampuan 2 ay kullandım. Sac cıkarmadı ustelık sac kıran oldum. Olan sacımı da doktu. Kandırılmayın sac ektırın kurtulun

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anagain Şampuan ve Serum Kullanıcı Yorumları – Ürün Yorumları, Ürün İnceleme, Doğal Ürünler, 2018 Doğal Ürünler