Chocolate Slim Kullanıcı Yorumları

Chocolate Slim Nedir?

Chocolate slim adından da anlaşıldığı üzere etken maddesi çikolata olan bir zayıflama ürünüdür. Özel olarak hazırlanmış çikolata aromalı toz içeceğidir. Uzmanlar tarafından yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda sabah saatleri tatlı tüketimi için en uygun saatler olarak tespit edilmiş. Bunun sebebi ise günün erken saatleri metabolizmanın en aktif çalıştığı vakitler olması. Metabolizmanın daha aktif bir hale gelmesi için sabah içilen bir bardak ılık su son derece etki sağlar. Peki sabah yenilen tatlı, çikolata vb. kiloyla olan bağlantısı olumlu mu olumsuz mudur?

İlk olarak tatlı çikolata gibi şeker oranı yüksek besinlerin kiloyla olan olumsuz ilişkisini bir çoğumuz biliyoruz. Fakat vücudumuzun bu tarz besinlere de ihtiyacı bulunmakta. Önemli olan vücudun ihtiyacı olan bu besinleri doğru zamanda ve doğru şekilde alabilmemiz. Chocolate slim ise size tam da bu konuda büyük fayda sağlıyor. Hem vücudun karbonhidrat ve protein isteğini karşılıyor hem de tatlı krizleri ve gece yarısı mide kazınmalarının önüne geçiyor.

Chocolate Slim Nasıl Kullanılır?

Ürünün oldukça basit bir kullanımı mevcut. Fakat bir kaç farklı sitede farklı kullanım şekliyle karşılaştım. Sonrasında ürünün resmi satışını yapan bir siteden bilgi aldım ve uygun kullanımın sabah ve akşam öğünlerinden yarım saat kadar önce bir tatlı kaşığı toz halindeki chocolate slimi su veya süt ile karıştırılarak tüketilmesinin en uygun kullanım olduğunu söylediler. Sizde ürünü kullanmayı düşünüyorsanız tavsiye edilen kullanımı bu şekilde. Ürün yurt dışında oldukça popüler bir durumda ve son bir yıldır Türkiye’de de son derece yaygın bir müşteri kitlesi oluşturmuş durumda. Chocolate slimin tek kutusu 100gr olarak sizlere ulaşıyor ve bir kutunun ortalama kullanımı 10-15 gün civarında tüketmiş oluyorsunuz.

Chocolate Slim İçindekiler

Chocolate slim içeriğinde bir çok doğal bitkisel ürün bulunmakta. Goji üzümü, acai çileği, doğal kakaoi ganoderma lucis özü ve chia çekirdeği gibi özler ürünün etken maddeleri. Tamamen doğal içeriğe sahip olan chocolate slim kullanıcılarda yan etki yaratmayacak bir şekilde hazırlanmış. Fakat içeriğinde bulunan özlerden herhangi birine karşı alerjik bir reaksiyon barındırıyorsanız ürünün prospektüsüne bakmanızı ve doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Chocolate slimi güneş görmeyen, oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza etmenizi öneririz.

Chocolate Slim Fiyat

Chocolate slim ilk olarak yurt dışında patlama yapmış bir ürün olarak fiyatları euro kurunda, dolayısıyla biraz tuzlu olduğunu söyleyebilirim. Fiyatları tl bazında değerlendirdiğimizde yüksek meblağlar çıkabiliyor. Fakat yaptığım araştırmada ürünün Türkiye’de üretim hakkını alan firmaların olduğunu gördüm tüm haklarını satın almışlar ve birebir aynı içeriği üretebiliyorlar haliyle buda fiyatlarda indirimi getirmiş. Son olarak ürünün toplu alımlarında cebinizi rahatlatabilecek indirimlerde göze çarpıyor. Ürünü almayı düşünüyorsanız hedeflediğiniz kiloya ulaşmak için kaç kilo vermeniz gerektiğini belirleyin ve ona göre tek kutu yerine toplu alım yaparak indirimlerden faydalanmanız tavsiyesinde bulunabilirim. Tabi ki son kara yine sizlerin.

Chocolate Slim Şikayet

Ürün şikayet anlamında %85’e %15’lik bir aralıkta bulunuyor. Kullanıcılar üründen gayet memnun gözüküyor fakat kullanıcıların küçük bir kısmında ise şikayetler mevcut. Yurt dışı kullanıcılarında da aynı oranları görmek mümkün. Kullanmayı düşünüyorsanız tavsiye olarak ürünü alacağınız firmanın bandrollü ve garantili ürün yolladığına dikkat etmenizi söyleyebilirim. Eğer doğru ürünle buluşursanız memnun kalacağınız konusunda emin olabilirsiniz.

Chocolate Slim Kullanıcı Yorumları

Chocolate slim kullanıcı yorumlarına göz attığımda genel anlamda olumlu yorumlarla karşılaştım. Fakat Ürünün bandrolsüz geldiği, garanti konusunda eksik kaldığını düşünen kullanıcalarda mevcut. Bu sebeple ürünü nereden aldığınıza dikkat etmeniz gerek. Ürünü almayı düşünüyor veya kullanıyorsanız yorumlarınızı bizden esirgemezseniz seviniriz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Chocolate Slim Kullanıcı Yorumları – Ürün Yorumları, Ürün İnceleme, Doğal Ürünler, 2018 Doğal Ürünler