Datça Macunu Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Datça Macunu ile ilgili yazımızda datça macununun nelerden oluştuğuna dair, içeriğinde neler bulunduğundan, kullanıcı yorumlarına, kullanıcı şikayetlerinden ve daha içerikli ne gibi bilgiler mevcut bunlardan bahsedeceğiz. Macun yakın zamanda sigara bıraktırma üzerine, akciğerlerde oluşan sorunları çözdüğü bilgisi ile internet üzerinde görülmeye başladı.

Datça Macunu Nedir?

datça macunu, tamamen bitkisel içeriklerden oluşan, herhangi bir kimyasal kullanılmadan üretilmiş; içerdiği etken maddeler ile sigara bırakmanızı sağlayan; beyinin nikotin üretim merkezini etkinleştirerek dışarıdan nikotin almaya duyduğunuz ihtiyacı ortadan kaldıran bir üründür. Ürünün en büyük özelliklerinden birisi olarakta akciğerlerde sigaranın oluşturduğu zararlı etkileri de ortadan kaldıran bir üründür. Tüm bu anlatılanlar insanı biraz düşündürüyor yine de araştırmaya devam ediyoruz.

Datça Macunu Nasıl Kullanılır?

Datça macunu, tamamen bitkisel ve doğal içeriklerden oluştuğundan kullanımına dair illa şu aralıkla kullanacaksınız gibi bir kullanım şekli diretmiyorlar ancak herşeyin azı karar çoğu zarar mantığından yola çıkarak abartmamak gerektiğini söyleyebiliriz. Ürünü düzenli kullandığınızda vücudunuzda oluşan nikotin ihtiyacını ortadan kaldırdığından bahsedilmiş. Sabahları 1 kaşık tüketerek kullanabilirsiniz demişler yani düzenli kullanım her sabah 1 kaşık tüketmek şeklinde anlıyoruz.

Datça Macunu Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Datça macunu ile ilgili henüz yeterli derecede kullanıcı yorumuyla karşılaşmadık. araştırma yaparken karşılaştığımız yorumların geneli olumlu. Etkili olduğundan bahseden müşteriler genellikle sigaraya duydukları ihtiyacın gün geçtikçe azaldığından bahsetmişler. Yinede  Kullanan arkadaşlarımızın ürünle ilgili yorumlarını, fikirlerini ve şikayetlerini yorum ksımından bize göndermelerini rica ediyoruz.

Datça Macunu Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri” için 7 yorum

 • 29 Aralık 2017 tarihinde, saat 22:17
  Permalink

  Datca macunu aldım aşırı derecede midemi rahatsız etti buna inat bir hafta kullandım hic faydasını görmedim kullanmayı bıraktım abartmışlar bence

  Yanıtla
 • 1 Ocak 2018 tarihinde, saat 23:21
  Permalink

  Datça macununu aldım ürünü teslim aldığım an aldatıldiğımı anladım neyse bir hafta kulandım berbat bişi sağlik bakanlığına şikayet edecem resmen insanların sağlığıyla oynuyurlar

  Yanıtla
 • 2 Ocak 2018 tarihinde, saat 22:19
  Permalink

  Datca macunu akciger detoksu diye 3 kavonoz 149tl ye aldik insallah umutlarla oynamiyorlardir.
  Lakin telfonlari acan yok.
  Allah sonumuzu hayretsin

  Yanıtla
 • 9 Ocak 2018 tarihinde, saat 16:40
  Permalink

  telefon numaranızı yayınlayın …Daha iyiside bir televizyon kanalında …ünlü bir kanalda kendinizi yayında gösterin açık şeffaf olun o zaman bizde alırız …kafamızdaki soru işaretleri gider ..Lütfen bu mesajıma cevap yazarsanız sizin dürüst bir işleyişinizi görmüş oluruz bizler için yapılan iyi şeyler için size teşekkür etmiş oluruz ..Bizi aydınlatırsanız sevinirim iyi çalışmalar

  Yanıtla
 • 9 Ocak 2018 tarihinde, saat 18:57
  Permalink

  İLK SÖZÜM SİZE YAZIKLAR OLSUN,BİR HAFTA ÖNCE BİR AKTARDAN DATÇA ACI BADEM MACUNUN 25.TL.YE SATIN ALDIM VE BELKİ SİZİNKİ FARKLIDIR DİYE SİZE SİPARİŞ VERDİM VE BUGÜN SİPARİŞİM GELDİ VE AKTARDAN ALDIĞIMLA SİZİN GÖNDERDİĞİNİZ BİREBİR AYNI VE KESİNLİKLE SAHTE FALAN DA DEĞİL,NASIL OLUYORDA AKTARDA 25 TL.SİZDE 59 TL.ÖNCE BUNU İZAH EDİN SİZDEN SAVUNMA DEĞİL AÇIKLAMA BEKLİYORUM VE YARIN -TÜKETİCİ HAKLARINI KORUMA TEŞKİLATINA-ŞİKAYETE GİDECEĞİM.HEMEN YARIN PARAMI İADE EDERSENİZ,KAPIMA GÖNDERECEĞİNİZ KİŞİYE MACUNUNUZU TESLİM EDERİM.SİZE YARIN ÖĞLEDEN SONRA SAAT 15.00 KADAR ZAMAN VERİYORUM PARAM GELMEZSE DOĞRUCA ŞİKAYET ETMEYE GİDECEĞİM.VE BUNU İZMİR TELEVİZYONLARINA BİLDİRİP DUYURULMASINI İSTEYECEĞİM.DİKKATE ALMANIZ HAYRINIZA OLUR.YOKSA GERİSİ BENİ ZORLAMAYIN.

  Yanıtla
 • 14 Ocak 2018 tarihinde, saat 08:37
  Permalink

  Datça belediyesi resmi olarak bu urun sahtekarlık tır açıklaması yaptı.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Datça Macunu Kullanıcı Yorumları - OKUMADAN ALMAYIN ÖNEMLİ!