Egg Powder (Yumurta Akı Tozu) Kullanıcı Yorumları

Egg Powder Nedir?

Yumurtanın faydaları saymakla bitmez. Protein deposu olarak bilinen yumurtanın toz hali egg powder uzun zamandır satışı bulunan son derece faydalı bir ürün. Saçlarınızın sönüklüğünden ve yıpranmışlığından şikayetçi iseniz egg powder yumurta akı tozu sizin için biçilmiş kaftan. Egg powder tamamen organik bileşenleri barındıran yumurta akı tozudur bunun yanı sıra içeriğinde bir çok vitamin ve mineral barındırmakta. Yumurta akı tozunun faydası saymakla bitmiyor dilerseniz internette ufak bir gezinti yaparak ne demek istediğimi kavrayabilirsiniz. Tamamen doğal bir ürün olan egg powder hem erkek hem kadın kullanıcılara hitap eden, saç bakımda çığır açan bir ürün. Cansız, sönük ve uzaması uzun zaman alan saçlar egg powder sayesinde son derece canlı bir hal alarak sağlıklı bir şekilde uzamaya başlıyor. Saçlarınızla alakalı problemleriniz varsa egg powder’ı kullanmanızı içten bir şekilde tavsiye edebilirim.

Egg Powder Nasıl Kullanılır?

Son derece basit bir kullanıma sahip olan egg powder yumurta akı tozunu şampuanla beraber kullanıyorsunuz. Şampuanla karıştırdığınız egg powder‘ı saç diplerinize masaj yaparak uyguluyorsunuz, biraz beklettikten sonra ılık su ile durulamanız yeterli olacaktır. Yapacağınız bu işlem saç diplerinizi güçlendirecek ve daha canlı daha doğal saçlara kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Egg powder kullanımından sonra her hangi bir alerjik reaksiyonla karşılaşırsanız kullanımı bırakmanız tavsiye ediliyor. Fakat ürün tamamen doğal bir yapıda olduğu için bu tarz bir sorunla karşılaşılmadığı da belirtilmiş. Yumurta akı tozu egg powder kesinlikle ilaç değildir, bir gıda takviyesidir.

Egg Powder İçindekiler

İçeriğinde A Vitamini (Palmitat), Folik Asit (B-9 Vitamini), B6, B3 Vitaminleri, Yumurta Akı, C Vitamini (Askorbik Asit), Pantotenik Asit (B-5 Vitamini) bileşenlerin bulunduğu egg powder yumurta akı tozu saçlarınız için son derece ideal bir ürün ve her bir bileşenin etki ettiği alanlar mevcut. Örnek vermek gerekirse B3 ve B6 vitaminleri saçlarınızın üzerinde bulunan deriye gelen oksijen miktarını arttırır ve saç diplerinizin ferahlamasını sağlar. Sonuç olarak son derece donanımlı bir bakım sağlamış olur.

Egg Powder Fiyat

Fiyat konusunda oldukça makul olan egg powder yumurta akı tozu piyasada bulunan diğer saç bakım ürünlerine hem fiyat hem etki anlamında fark atmakta. Deneme amaçlı tek kutu veya direkt olarak 3 ve 6 kutu olarak sipariş edebiliyorsunuz. Çoklu alımlarda ekstra indirim ve kargo bedelinden kurtulma ayrıcalığınız bulunmakta.

Egg Powder Şikayet

Yaptığım araştırmada şikayet adına elle tutulur sebepler göremedim. Kargo hizmeti ve ulaştırma anlamında bir kaç şikayetle karşılaştım fakat ürün kalitesiyle alakalı her hangi bir şikayet göze çarpmıyor. Ürün ne olursa olsun %100 memnuniyet sağlamak imkansız bir durum illaki şikayet edenler olacaktır. Fakat egg powder’a şikayet konusuna genel bakışta ürünün masum olduğunu söylemek mümkün.

Egg Powder Kullanıcı Yorumları

Egg powder yumurta akı tozu kullanıcı yorumları gayet olumlu yönde seyretmekte. Ürün kullanıcıları beklentilerini karşılayan bir ürün olduğunu dile getirmişler. Sizde ürünü kullanmış veya kullanmayı düşünenlerdenseniz ve paylaşmak istedikleriniz varsa yorum butonundan bizlere ulaşabilirsiniz. Yorumlarınızı eksik etmeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Egg Powder (Yumurta Akı Tozu) Kullanıcı Yorumları – Ürün Yorumları, Ürün İnceleme, Doğal Ürünler, 2018 Doğal Ürünler