Fitback Ürün İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Fitback Nedir?

Fitback en kestirme tanımı ile öğün yerine geçen gıdadır. Peki öğün yerine geçen gıda ne demektir? Vücut günlük olarak vitamin, mineral ve temel besinlere ihtiyaç duyar yemek yiyerek vücudun bu ihtiyaçlarını karşılamış oluruz. Günlük öğünlerde genel anlamda vücudun ihtiyacından fazla temel besin alırız bu da fazladan kiloya sebep olur. Diyet yapılan dönemlerde ise vücudun temel ihtiyaçları tam manasıyla karşılanmaz ise bu durum sağlıksız zayıflamaya sebep olur. Şimdi başında kurduğumuz cümlenin açıklamasına geçelim. Fitback öğün yerine geçen gıdadır yani günlük ihtiyacınız olan vitamin, mineral, temel besin gibi ihtiyaçlarınızı karşılar ve öğün yerine geçer. Bu sayede bir öğünde gereken ihtiyaçlarınız karşılanır ve sağlıklı zayıflama sağlanmış olur. Fitback Türk gıda kodeksi kilo verme amaçlı enerjisi kısıtlanmış gıdalar tebliğine uygun olarak formüle edilmiş toz formunda bir gıdadır.

Fitback Nasıl Kullanılır?

Fitback oldukça pratik bir kullanıma sahiptir bir paket fitback toz karışımı 250 ml yarım yağlı süt ile karıştırarak tüketiyorsunuz. Bir paket fitback bir öğüne eşdeğer olacaktır ve bu sebeple ekstra katı gıda tüketmemeniz gerek. Daha hızlı sonuç alabilmeniz için günde 2-3 litre arası su tüketmeniz tavsiye edilir. Şekersiz çay, meyve çayı ve kahve tüketebilirsiniz. Fitback size 1000 kalori civarında enerji sağlayıp, günlük ihtiyacınız olan vitamin, mineral ve temel besin ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve size sağlıklı bir şekilde diyet yapma imkanı verecektir. Kısaca günlük kullanımını örneklemek gerekirse; öğün almanız gerektiğinde fitback toz karışım alacaksınız ve bol su tüketeceksiniz ve bu diyeti ara öğünlerle destekleyeceksiniz. Düzenli kullandığınız taktirde etkisini hızlı ve sağlıklı bir şekilde görmeniz mümkün.

Fitback İçindekiler?

Fitbak Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmiş toz formunda bir üründür. Aroma olarak çeşitli seçenekleri mevcut; çilek, çikolata, muz ve vanilya aromaları. Tercih konusunda damak tadınıza göre seçim yapmanız yeterli çünkü bütün seçenekler aynı amaca hizmet ediyorlar. Fitback kesinlikle bir ilaç değildir öğün yerine geçen gıdadır bunu da belirtmekte fayda var.

Fitback Fiyat

Fiyat anlamında uygun bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Fakat adet başına satışı olan bir ürün toplu alımlarınızda adetle fiyat çarpılarak ürün bedeli belirleniyor yani çoklu alımlarda herhangi bir indirimi bulunmuyor fitback’in. Tek kutu fiyatı oldukça uygun olan fitback’i kullanmayı düşünüyorsanız etkisini görmeniz açısından en az üç kutu ile başlamanızı tavsiye ederim tek kutu etkisini alamadan bitebilir. Üç kutu aldığınızda da fiyat anlamında yüksek bir meblağ olmadığını söyleyebilirim. Ne şekilde kaç kutuyla başlayacağınızın kararı tabi ki sizin elinizde.

Fitback Şikayet

Ürün üzerine yaptığım şikayet araştırmasında herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım. Hatta firback’e o kadar çok talep olmuş ki bir kaç aroma seçeneğin tükenmiş olduğunu gördüm. Ürün kullanıcıları genel anlamda ürünün vaat ettiklerini gerçekleştirdiği görüşünde. Eğer fitback’i denemeyi düşünüyorsanız şikayet konusunda kafanıza takılması gereken bir şey olmadığını söyleyebilirim.

Fitback Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı yorumları olumlu bir şekilde ilerlemede olan bir ürün fitback. Eğer siz de ürünü kullanmış veya kullanmayı düşünüyorsanız, aklınıza takılan ve söylemek istediklerinizi yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Fitback Ürün İnceleme ve Kullanıcı Yorumları” için 5 yorum

 • 25 Ekim 2017 tarihinde, saat 16:46
  Permalink

  Düzenli olarak 2 ay fitback kullandım ve toplamda 13 kg verdim.Artık eski kıyafetlerime giriyorum ve yürürken yorulmuyorum. En önemlisi de hem daha hafif hem daha sağlıklı hemde daha mutluyum.

  Yanıtla
  • 20 Kasım 2017 tarihinde, saat 14:20
   Permalink

   Aylin Hanım, günde kaç adet kullandınız?
   Kullanırken başka hiçbir şey yemediniz mi?

   Teşekkür ederim.

   Yanıtla
 • 19 Aralık 2017 tarihinde, saat 00:02
  Permalink

  Bende 3 kutu kullandım ama sadece 6 kilo vere bildim ben hiç ama hiç memnun kalmadım bu üründe diğerleri gibi para tuzagı bide 1 kutuda faydası olmaz en az3 kutu yazmışlar

  Yanıtla
 • 25 Şubat 2018 tarihinde, saat 00:33
  Permalink

  Bence mükemmel bir urun zor kilo veren herkese tavsiye ederim benim verdiğim kilo 30 oldu fitbackle mutlaka tanisin

  Yanıtla
 • 25 Haziran 2018 tarihinde, saat 20:42
  Permalink

  Ben 5 gündür kullanıyorum 2 kilo verdim ve gerçekten çok mutluyum çok iyi teşekkürler fitback 🙂

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fitback Ürün İnceleme ve Kullanıcı Yorumları – Ürün Yorumları, Ürün İnceleme, Doğal Ürünler, 2018 Doğal Ürünler