Fitness Jel Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Fitness Jel, reklamlarına çokça rastladığımız, bölgesel zayıflama sağlayan harici kullanılan bir üründür. Bu ürünün yanında birde içeriğini ünlü oyuncu, aromaterapist Ayşe TOLGA’nın hazırladığı Fitness Tea de bulunmaktadır. Ürünü set halinde aldığınızda Ayşe Tolga’nın 8 Haftada Değişim kitabına da ücretsiz olarak sahip oluyorsunuz.

Fitness Jel Nedir?

Fitness Jel, tamamen bitkisel içeriklerden oluşan, içeriğinde L-Arginine ve L-Carnitine etken madde olarak bulunduğu bir üründür. Ürünün jel formatında olup zayıflaması istenilen bölgeye dışarıdan uygulama yoluyla kullanılıyor. Genellikle bayanların erimeyen göbek ve basen sorununa çare bulan ürün, sporla kullanıldığında daha etkin şekilde işe yarıyor.

Fitness Jel Nasıl Kullanılır?

Yağ yakıcı özel karışım fitness jel, zayıflaması istenilen bölgeye göbeğe ya da basene – selülitli bölgelerde de kullanılabiliyor – masaj yaparak sürülür. Termojik etki başlayıncaya kadar beklendikten sonra normal yaşantımıza devam ediyoruz ya da sporumuzu yapıyoruz. Termojenik etki geçtikten sonra ürünü uyguladığımız bölgeyi yıkayabiliriz.

Ürünün yanında Fitness Tea’yi de düzenli şekilde kullanırsanız kilo verme sürecinizin hızlandığını ve kendinizi daha sağlıklı ve daha zinde hissettiğinizi göreceksiniz.

Fitness Jel Kullanıcı Yorumları

Fitness jel kullananlar genellikle ürünün etkisinden memnunlar bölgesel olarak zayıflamayı gözle gördükleri ve incelmenin hızlandığını belirtiyorlar. Fitness Tea ile kullananlar çok daha memnun gibi görünüyorlar, iki ürünü bir arada kullandığınızda kiloların hızbir şekilde gittiğini ve kendilerini daha dinç hissetiklerini belirtiyorlar.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fitness Jel Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri – Ürün Yorumları, Ürün İnceleme, Doğal Ürünler, 2018 Doğal Ürünler