Gece Kızı Çayı Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Gece kızı çayını incelediğmiz bu yazımızda gece kızı çayı nedir, nasıl kullanılır, kullanıcı yorumları nelerdir, şikayetleri nelerdir, genel olarak bu soruların hepsine cevpa vermeye çalışacağız.

Gece Kızı Çayı Nedir?

Tamamen taze bitkilerden özel bir karışım olarak hazırlandığı belirtilen çayımız ödem atmaya, şişkinlik sorunlarına, kilo veremeyen arkadaşların yağ ayakma sorunlarına çare oldğu beyan ediliyor. Yani birçok yağ yakıcı ve ödem attırıcı bitkiler özel olarak bu çayda bir araya getirilmiş gibi görünüyor. Kullanımıyla ilgili 5 dakika demlenmeye bırakınız diye belirtildiğine göre sallama çay ya da normal çay formatında bir ürün olduğunu belirtebiliriz.

Gece Kızı Çayı Nasıl Kullanılır?

Ürünü sabah ve akşam 1 kere olmak üzere sıcak suya karıştırıp 5 dakika demlenmeye bırakarak tüketebilirsiniz. Ürün normal çay formatında olduğundan kullanımıyla ilgili pek bir sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum. ürünün içeriğine göz gezdirdiğimizde tıbbı anlamda herhangi sorun oluşturmayan bir ürün gibi görünüyor herhangi bir uyarı koymamışlar yine de kronik rahatsızlıkları olan arkadaşların muhakkak doktorlarına danıraşak kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Gece Kızı Çayı Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Gece kızı çayı ile ilgili yeterli derecede kullanıcı yorumuna ulaştığımızı söyleyemem, genel olarak karşımıza çıkan tek tük yorumlarda da ürünün tadının güzel olduğu, kullanımının gayet rahat olduğu, ödem atma kanusunda gerçekten yardımcı olduğu gibi tamamen olumlu yorumlarla karşılaşıyoruz. Bu tip ürünlerde genelde herkes beğense, her şeyi yapsa yine de beğenmeyenlerde çıkıyor muhakkak diye kötü yorumda aradım bulamadım bu yüzden yeterli yorumla karşılaştığımızı düşünmüyorum. Bu sebeple sizlerin arasında kullanan arkadaşlarımız varsa fikirlerini, etkilerini, kullanırken nelere dikkat edilmesi gerektiği ya da varsa yan etkileri gibi her türlü fikirlerini ve tecrübelerini yorumlara yazarak bizimle paylaşmasını rica ediyoruz.

Gece Kızı Çayı Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri” için 9 yorum

 • 22 Kasım 2017 tarihinde, saat 10:10
  Permalink

  merhaba 5 gün oldu içmeye başlayalı. içimi tadı rahat soğusada tadı değişmiyor. GÜNDE 3 defa için önerisi vardı içmeye çalışıyorum. yemekten 1 saat yarım saat önce içince bende tokluk hissi oluşturdu. yemek porsiyonum azaldı. başlarken tartılamadım.72-75 Arasında kilom 70 in altına düştüğüm anda mesaj yazacam. ilk ongünden sonra etkisini farketmeye başlayacaksınız dendi. olumsuz bir etkisi ile karşılaşmadım.

  Yanıtla
 • 23 Kasım 2017 tarihinde, saat 15:34
  Permalink

  Merhaba dün çaylar elime geçti. Sonuçları kesinlikle sizinle paylaşacağım. Takip edin.

  Yanıtla
 • 23 Kasım 2017 tarihinde, saat 17:00
  Permalink

  Vücuttaki ödemin atılmasına destek olan gece kızı zayıflama çayı, belli bölgelerde biriken yağların yakılmasında da etkilidir. Tamamen bitkisel içerikler hazırlanan çay doğaldır ve vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlar.

  Yanıtla
 • 27 Kasım 2017 tarihinde, saat 00:03
  Permalink

  Etkisi var mı arkadaşlar gerçekten veriliyor mu kilo kullananlar cevap yazsın lütfen .. bide 5 aylık bebeğim var emziriyorum sorun olurmu kullansam bu çayı. . Şimdiden tşkler

  Yanıtla
 • 2 Aralık 2017 tarihinde, saat 00:46
  Permalink

  Ben 3 kutu bitirdim ama hiç zayıflamadım?

  Yanıtla
 • 29 Aralık 2017 tarihinde, saat 14:42
  Permalink

  Ben internetten ürün almayı pek doğru bulmuyorum gördükten sonra ben almayı seviyorum

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gece Kızı Çayı Kullanıcı Yorumları-OKUMADAN ALMA ÖNEMLİ!