Limon Kabuğu Yağı Kullanıcı Yorumları

Limon Kabuğu Yağı Nedir?

Limon başlı başına mucize bir besin. Neresinden tutarsanız tutun bin bir faydasıyla karşılaşırsınız. Limonun faydası kadar, limon kabuğunun faydasından da bahsetmek gerek. Limon kabuğundaki asit oranı oldukça fazla ve bir çok kozmetik ve tıbbi alanda aktif bir şekilde kullanıldığını bilmekteyiz. Şimdi inceleyeceğimiz üründe ise limonun kabuğundan faydalanılmış. Farm limon kabuğu yağı içeriğindeki bileşenler sayesinde uygulandığı bölgede tüy oluşumunun azalmasında etkin rol oynamakta. Ürün düzenli kullanım sonucunda tüy azalmasına karşı çok daha etkili sonuçlar veren kaliteli bir ürün olarak göze çarpıyor.

Limon Kabuğu Yağı Nasıl Kullanılır?

Limon kabuğu yağı bitkisel ürünlerle hazırlanmış kokusuz ve doğal bir üründür. Alerjik bir yapıya sahipseniz ürünü lokal olarak uygulayıp alerji testi yapabilirsiniz. Ürünün gözle temas etmesi durumunda bol suyla yıkama yapınız. Farm limon kabuğu yağı uygulaması oldukça kolay bir üründür. İlk olarak uygulama yapılacak bölge tüyden arındırılır, sonrasında tüyden temizlenmiş bölgeye göz kararı limon kabuğu yağı dökülür. 5-10 dakika kadar masaj yaparak yağın bölgeye yedirilmesi sağlanır. Tüyler uzadıkça bu işlem tekrarlanır. Farm limon kabuğu yağı ile tüylerden acısız bir şekilde kurtulursunuz. Sadece vücut üzerindeki tüylere odaklanmaz, tüy köklerine nüfus ederek derinden temizlik sağlar. Düzenli kullanım sonucunda istenmeyen tüylerden tamamen kurtulmuş olacaksınız.

Limon Kabuğu Yağı İçindekiler

Etken maddesi limon kabuğunun yağının damıtılması ile oluşmuş tamamen bitkisel ve doğal bir üründür. Bunun yanı sıra içeriğinde pirinç kabuğu ve doğal maden tuzu içermekte. Kesinlikle paraben vb kimyasallar içeriğinde bulunmamakta. Farm limon kabuğu yağı 20 ml’lik bir kutu içerisinde satışı yapılmaktadır. İçerik anlamında tam anlamıyla sağlık dostu, alerjik reaksiyona yol açmayacak tamamen bitkisel ve doğal bir üründür.

Limon Kabuğu Yağı Fiyatı

Ürünün fayda fiyat oranına bakıldığında gayet uygun bir fiyatı olduğunu söyleyebilirim. Üstelik bir kutu üstü alımlarda tüketiciye oldukça uygun indirimlerde sağlanmış. Tamamen bitkisel içerikli doğal bir ürün olan limon kabuğu yağını makul fiyatlardan gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz.

Limon Kabuğu Yağı Şikayet

Farm limon kabuğu kullanıcı yorumları üzerine yaptığım gözlemde olumsuz bir bulguya rastlamadığımı net bir şekilde söyleyebilirim. Ürünün hiç bir şekilde kimyasal bir içerik barındırmaması bu konuda içinizi rahatlatmasında büyük etken. Fakat sizin bu konuda bir şikayetiniz var ve belirtmek istiyorsanız yorum kısmından görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Limon Kabuğu Yağı Kullanıcı Yorumları

Farm limon kabuğu yağı kullanıcı gayet olumlu yorum dönüşleri yapmaktalar. Ürünün diğer tüy dökücülere karşı ekstra katkı sağladığı konusunda görüşler azımsanmayacak derecede fazla görünüyor. Eğer sizde ürünü kullanmış ve görüş bildirmek istiyorsanız yorum yapmadan geçmeyin derim.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Limon Kabuğu Yağı Kullanıcı Yorumları – Ürün Yorumları, Ürün İnceleme, Doğal Ürünler, 2018 Doğal Ürünler