Macgain Şampuan Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Macgain Şampuan Nedir?

Macgain şampuan, tamamen bitkisel içeriklerden oluturulmuş, özel karışım formatında hazırlanmış, saç ve kıl köklerini destekleyerek zayıf saçların ya da kıl köklerinin daha kuvvetlenmesine yardımcı ve yeni kıl kökü oluşumunu desteklemeyen sürekli kullanıma uygun şampuandır.

Macgain Şampuan Nasıl Kullanılır?

Macgain, normal kullanıma uygun şampuan formatındadır. Bu sebepten ürünü kullanıdığınız şampuanın yerine banyo esnasında ya da saçlarınızı yıkarken doğrudan şampuan kullanımı şeklinde uygulayabilirsiniz. Şampuanı kullandıktan sonra saçlarınıza ekstra bir uygulama gerçekleştirmemenizi öneriyoruz.

Piyasaya yeni çıkmış bir ürün olmasından dolayı henüz yeterli sayıda kullanıcı yorumu karşımıza çıkmıyor. Anlattığı yöntem açısından düşündüğümüzde saç köklerine nüfuz ederek etki gösteren benzeri ürünler büyük firmalar tarafından da yıllardır kullanılıyor, bu durum etkisiyle ilgili olumlu düşünmemize sebep oluyor.

Macgain Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Bahsettiğimiz gibi ürünün yeni bir ürün olması henüz yeterli derecede yorumla karşılaşmamızı engel oluyor. Bu sebepten şikayet ya da yorumlar konusunda net bir fikir edinemiyoruz. Konuyla ilgili varsa tecrübelerinizi ya da fikirlerinizi yorum olarak göndermeniz diğer kullanıcıların da doğru karar vermesine yardımcı olacaktır.

Macgain Şampuan Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri” için 4 yorum

 • 3 Haziran 2018 tarihinde, saat 01:55
  Permalink

  Ürünü sipariş edeli bir buçuk ay oldu hala elime tam olarak geçmedi. İlk geldiğinde kremler eksik geldi. Sipariş verirken görüştüğüm bayan her zaman kendisine ulaşabileceğimi söylemişti. Mesai saatleri içinde aramama rağmen kendisine bir türlü ulaşamadığım gibi,her aradığımda farkli kişilerle muhatap olup tekrar tekrar aynı şeyleri anlatmak da ayrı bir sıkıntı. Çok geç de olsa eksik gelen iki kremden birisi nihayet geldi. İkincisi hala ulaşmadı. Şampuanların ve kremlerin gramajlari çok küçük. Üç ay kullanabileceğimi düşündüğüm için fiyatı çok fazla gelmemişti. Fakat bu şampuanları bir ay anca kullanırsıniz bilginiz olsun. Herşeyi geçtim hiçbir faydasını görmedim. Ben aldandım siz de aldanmayın

  Yanıtla
 • 7 Ağustos 2018 tarihinde, saat 10:50
  Permalink

  bu kadar saygısız insanlara aratmayın müşterilerinizi ürünü sipariş verdim yorumlardan dolayı istemedim ilk arayan tamam pekı dedi kapattı büğün bi cocuk aradı hayatımda bu kadar saygısız bırını daha görmedim hakkımmda işlem başlatıcaklarmıs ürünü almadım diye ya siz kimsniz bide saygısız saygısız konusuyorsunuz ben bugün gidip sizin hakkınızda inssan kaynaklarına şikayette bulunucam merak etmeyin bide tehdit eder gibi konusmaları yokmu öldürüyor beni kapatıyorum tekrar arıyo terbiyesizler….

  Yanıtla
 • 18 Ağustos 2018 tarihinde, saat 15:20
  Permalink

  Ben siparis ettim gayette guzel ilgilendiler urunum dun elime gecti yumusacik yapiyor insallah iyi sonuclar alirim

  Yanıtla
  • 11 Eylül 2018 tarihinde, saat 07:33
   Permalink

   Gerçekten hiçbir işe yaramıyor ve iletişimdeki kişiler çok saygısızlar. Birde hatalı patlak ürün yolladılar 2 ay oldu telafi etmediler,edicez dediler sadece ama hiç cevap yok. Sakın sakın almayın aman diyeyim.

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Macgain Şampuan Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri – Ürün Yorumları, Ürün İnceleme, Doğal Ürünler, 2018 Doğal Ürünler