Manyetik Yüz Maskesi Kullanıcı Yorumları

Manyetik Yüz Maskesi Nedir?

Bugüne kadar bin bir çeşit yüz maskesi piyasada döndü durdu. Kimileri gayet işe yaradı kimileri ise ticari kaygıyla piyasaya sürülmüş boş bir ürün olmanın ötesine geçemedi. Şimdi ise yeni bir dönem başlıyor Manyetik Maske. Yüz maskesi dönemi manyetik maske ile uzay çağına geçmiştir bilginize. Manyetik maske ülkemizde henüz yaygınlaşmamış olsa da yurt dışında özellikle Amerika’da son derece popüler. Bu durum manyetik maskenin Türkiye’de popüler olması için eli kulağında olduğunu gösteriyor. Mesleğinde isim yapmış dermatologlar manyetik maskeyi cilt temizleyicilerinin miladı olarak görmekteler.

Manyetik maske her cilt tipine uygun olarak tasarlanmış. Etkilerinden bahsetmek gerekirse; yüzdeki kırışıklıkları ve yaşlılık belirtilerini engelleme, gözeneklerin belirginliğini azaltma, derinlemesine yüz nemlendirmesi, sağlıklı doğal bir cilt görünümü olarak sıralayabiliriz. Kısaca, manyetik maske ile cildinizin en doğal ve en sade görünümüne kavuşmanız hayal olmaktan çıkıyor.

Manyetik Yüz Maskesi Nasıl Kullanılır?

Manyetik yüz maskesini haftada iki kere sabah veya akşam kullanmanız yeterli olacaktır. Öncelikle maskeyi kullanacağınız bölgeyi temizleyin, devamında diğer maskelerde olduğu gibi manyetik yüz maskesini yüzünüze masaj yaparak uygulayın. Uygulamayı yaptıktan sonra yüzünüzde bir sıcaklık hissediyorsunuz devamında ise bu sıcaklık kendini hafif bir serinliğe bırakıyor. Bu esnada retinoik asit cildinizi onarıyor ve kolajen üretimini hızlandırıyor, cildinizin en doğal görünümü bu yöntemle elde ediliyor. Devamında maskeyi 5-10 dakika civarı dinlendirin, daha sonra mıknatıs aparatını tüm maske çıkarılıncaya dek yüzünüzde gezdirin, işlem tamamlanmış olacak. İşlem bu kadar basit ve aynı zamanda son derece etkili. Kesinlikle maskeyi çıkarmak için su kullanmanıza gerek yok ve maskenin gözle temasından kaçınmanız gerek. Herhangi bir yan etki ve alerjik reaksiyonla karşılaşırsanız ürün kullanımı bırakmanızı ve doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

Manyetik Yüz Maskesi İçindekiler

Yüz maskesinde uzay çağının geldiğinden bahsetmiştik. Doğal olarak içindekiler konusuna değindiğimizde de diğer yüz maskelerindeki gibi havuç, zeytinyağı, süt ve yumurta karışımından oluşuyor gibi bir cümle kuramayacağız. Manyetik yüz maskesi doğal değil fakat şaşırdığınızı düşünmüyorum. İçeriğinde retinoik asit ve demir ağırlıklı mineral pudra bulunmakta. Ürünün özel tasarım mıknatısı demir mineralleriyle yüklü pudrayı yüzünüzden çıkarılmasını sağlıyor ve yaşlanmayla savaşan bileşenler yüzünüzde kalıp cildiniz tarafından emiliyor. Manyetik maskenin çalışma prensibi bu şekilde işliyor.

Manyetik Yüz Maskesi Fiyat

Fiyat konusunda dolar kuru üzerinden satışı olduğu için çokta uygun olduğunu söyleyemeyeceğim. Fakat ürünün vadettikleri ve vadettiklerini gerçekleştirme oranına bakılırsa ürün fiyatının hakkını verdiğini söyleyebilirim. Yüz maskesi, cilt temizliği alanında açtığı çığır ve yarattığı etkiye bakılırsa ürün aslında gayet makul bir fiyatta. Fakat Türkiye’de satışa sunulduğunda kaç liralık fiyat biçecekleri konusunda bir fikrim olmadığını da söylemem gerek.

Manyetik Yüz Maskesi Şikayet

Ürünün Türkiye’de henüz satışı olmasada bir çok Türk kullanıcısı olduğunu belirtmek gerek. Amerika ve Avrupa ülkelerinde ki kullanıcılar ürünün mucize bir ürün olduğunu üstüne basa basa belirtmekteler. Şuan için az sayıda olan Türk kullanıcıların tepkisi de aynı yönde. Yakın zamanda yurt dışından sipariş vermek yerine Türkiye’de de direkt satışa sunulacağı bilinen ürün şikayet anlamında kabarık bir dosyaya sahip değil bilginize.

Manyetik Yüz Maskesi Yorumları

Manyetik yüz maskesi yorumları gayet olumlu bir seyirde. Olumlu olmanın ötesinde çığır açtığından, yeni çağdan bahsedenler bile var. Eğer siz de ürünü kullanmış ve deneyimlerinizi paylaşmak istiyorsanız, yorumlarınızı bekleriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Manyetik Yüz Maskesi Kullanıcı Yorumları – Ürün Yorumları, Ürün İnceleme, Doğal Ürünler, 2018 Doğal Ürünler