Onycosolve Sprey Kullanıcı Yorumları

Onycosolve Sprey tırnak, mantar giderici özelliklere sahip bir ayak bakımı ürünüdür. Bu ürün ilaç formatında değil.  İçerisindeki etken bitkisel içerikler sayesinde mantar oluşumunun önlenmesine yardımcı olduğu gibi tırnaklarda oluşan diğer rahatsızlıkların ortaya çıkmasını engellemeye yardımcı olmaktadır. Kullanmadan önce doktorunuza tanışın.

Onycosolve Nasıl Kullanılır ?
Onycosolve ayak ve tirnak bakim ve mantar spreyi, sorunlu bölgeye 20 ile 30 cm uzaktan 2 kere sıkmak suretiyle uygulanır. uygulama yapılan bölgede 15 ile 20 dakika boyunca bekletilir. Bu süreçte su ya da başka birşeyle temas etmemeye dikkat edilir. 15 – 20 dakika sonra bol su kullanarak uygulama yapılan bölge temizlenir. Tamamen bitkisel içeriklerden oluşan bir ürün olması sebeiyle herhangi bir yan etkisi yoktur. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde kullanımını durdurarak doktorunuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ürünü almak isteyip orjinal sitesini bulamayanlar için sağdaki bağlantıdan inceleyebilirler.

Onycosolve Sprey Kullanıcı Yorumları” için bir yorum

  • 8 Ocak 2018 tarihinde, saat 20:25
    Permalink

    Ben uzun zamandır kullanıyorum özellikle ayak mantarı konusunda çok faydasını gördüm eltime de söyledim o da çok memnun sadece sabır etmek lazım gerisi geliyor gerçekten

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onycosolve Sprey Kullanıcı Yorumları