Protelan Kullanıcı Yorumları

Protelan Nedir?

Protelan Dr. Murat Topoğlu tarafından özel olarak formülize edilmiş zayıflama tozudur. İçeriğinde peynir altı suyu, süt ve bezelye proteini bulunmakta ve amino asit bakımından oldukça zengin bir üründür. Ayrıcı Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiş olan ürün yerini alan gıda konumundadır.

Protelan bir ilaç değildir tam manasıyla doğal olan bitkisel ve hayvansal bir proteindir. Protelan vücudunuz ihtiyacı olan protein, vitamin, mineral gibi ihtiyaçlarınızı karşılayarak zorlanmadan kilo vermenizi amaçlar. Sıradan diyetlerde vücut gerekli protein ve vitaminleri alamadığı için sancılı ve olumsuz sonuçlar doğmakta. Protelan Dr. Murat Topoğlu’nun özenle hazırlamış olduğu içeriğiyle birlikte sizi bu tür risklere karşı tam manasıyla koruyor. Üstelik proleten bir zayıflama ürünü olmanın yanında, ürün size ulaştığında bir diyet programıyla beraber geliyor. Bu programı protelan ile birleştirdiğinizde son derece etkili sonuçlar almanız kesinlikle hayal değil.

Protelan Nasıl Kullanılır?

Protelan toz formunda üretilmiş bir ürün ve son derece basit bir kullanıma sahip. Bir paket protelan protein tozunu ürünle beraber gelen karıştırma kabına boşaltıp üzerine 250ml yarım yağlı sütü ekleyip karıştırıyor ve tüketiyorsunuz. Eğer süt değilde yoğurt tercih ediyorsanız aynı şekilde bir paket protelan tozunu 250gr yoğurtla karıştırıp tüketebilirsiniz. Fakat diyet bu şekilde tamamlanmıyor. Ürün elinize ulaştığında içerisinde haftalık diyet programınızla beraber gelecek ve bu diyet programına harfiyen uymanız ürünün etkisini tam manasıyla görmeniz anlamında son derece önemli. Kısaca ilk hafta programından bahsetmek gerekirse; ilk olarak her sabah 1 paket protelan tozunu süt veya yoğurtla sabah öğünü olarak tüketeceksiniz. Öğlen öğününde ise yağsız bir şekilde pişirilmiş et, tavuk veya balığı yanında ekstra bir öğün olmadan tüketeceksiniz. Akşamında ise bir paket protelan tozunu tekrardan tüketeceksiniz. Bir de unutmadan her gün 2.5-3 litre arası su tüketmeniz son derece faydalı olacak. Gün gün ara öğünlere eklemeler olacak ve diyeti bu şekilde sürdüreceksiniz. Düzenli uyguladığınız taktirde oldukça sağlıklı ve etkili bir zayıflama sağlamış olacaksınız.

Protelan Protein Tozu (Zayıflama) İçindekiler

İçeriğinde bezelye, peynir altı suyu ve süt bulunan 3’lü protein içerir. Kesinlikle bir ilaç değildir hayvansal ve bitkisel proteinler içerir. Gdo, soya, koruyucu madde, tatlandırıcı içermez. Vanilya aromalıdır, suda eriyen ve erimeyen zengin lif kaynağına sahiptir. Bir paket protelan bir öğünde ihtiyaç duyacağınız vitamin ve mineralleri karşılayacak düzeydedir. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiş zengin içeriğe sahip, doğal bir zayıflama ürünüdür.

Protelan Zayıflama Tozu Fiyat

Protelan fiyat konusunda ise oldukça makul bir düzeyde. Üstelik tek kutu üstü alımlarda indirimler de mevcut. Eğer Protelan protein tozu kullanmayı düşünüyorsanız tavsiye olarak tek kutu almak yerine toplu alım yaparak hem ürünün etkisini daha yoğun görmenizi hem de toplu alım sayesinde indirimden faydalanmanızı tavsiye ederim. Ürünle gelen diyet programına da gerekli özeni gösterip sağlıklı zayıflamanın keyfini çıkarmak sizin elinizde.

Protelan Protein Tozu (Zayıflama) Şikayet

Protelan tozu şikayet araştırması yaptığımda pek de elle tutulur bir şeyle karşılaşmadan. Genel anlamda ürün kullanıcıları üründen oldukça memnun kalmış gözükmekteler. Ve ufak bir araştırmada bile ürünün olumlu yorumları bir çok internet sitesinde göze çarpıyor. Kullanma niyetindeyseniz şikayet anlamında kafanıza takılacak bir şey olmadığını söyleyebilirim.

Protelan Protein Tozu Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı yorumları son derece olumlu gerek kullananlar gerek kullanan tanıdıkları bulunanlar ürünün etkisinin gözle görülür olduğunu belirtmekteler. Sizinde ürün hakkında söyleyecekleriniz varsa hemen aşağıda bulunan yorum butonundan düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Protelan Kullanıcı Yorumları” için 2 yorum

 • 25 Ocak 2018 tarihinde, saat 17:25
  Permalink

  4.haftanın dördüncü günü. Üç haftadan sonra ıki gün ara verdim o arayı ama inanın iştahım hiç olmadı. 115. 400 ile başladım şu an 108 kiloyum. Uzun yürüyüş yapamadığım halde. Topuk dikeninden dolayı. Çok minnettarım size iştah kontrolü problemim vardı. Emin olun ara günde bile yiyemedim

  Yanıtla
  • 28 Mart 2018 tarihinde, saat 22:13
   Permalink

   Mükemmel gitmiş..Tebrikler….

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Protelan Kullanıcı Yorumları – Ürün Yorumları, Ürün İnceleme, Doğal Ürünler, 2018 Doğal Ürünler