Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek ne anlama gelmekte şimdi bu konu üzerinde duracağız. Eee biz ürün inceliyorduk hangi ara rüya tabiri yapacak noktaya geldik diyor olabilirsiniz ve haklısınız. Öncelikle bu konunun kısa bir izahını yapalım. Geçenlerde gördüğüm enteresan rüyanın ne anlama geldiğini internetten biraz araştırmak istedim. Fakat gezintim sonrası nette rüya tabiri adına düz kalıp açıklamalardan başka bir şey bulamadım. Şimdi biz bu rüya tabiri olayını biraz daha detaylı yapacağız. Hadi hayırlısı…

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi gördüyseniz eğer bu durum genel manada sizi bir ilişkinin beklediğinin habercisi. Yani erkekseniz bir kadınla, kadınsanız bir erkekle bir şeyler yaşamaya hazır olun. Nasıl bir ilişki olur diyorsanız bu tamamen sizin elinizde bir rüyayla hayatınıza yön verecek değilsiniz, başlangıcını yapsanız yeter. Ama ben evliyim biriyle tanışmam hayra alamet değil sorun olur diyorsanız da sizin içinde güzel bir haberimiz var. Allah bağışlasın nur topu gibi bir çocuğunuz olacak bizden söylemesi. Peki erkek mi kız mı diyorsanız ise sağlıklı olsun bizim olsun demeniz tavsiye olunur.

Rüyada kedi görmek aşağı yukarı böyle bir tabire tekabül ediyor. Fakat bu kadar genel bir tabir beni tatmin etmedi. Ben isterim ki kediyle aramda geçenleri anlatayım tabiri de ona göre dinleyeyim. Ben de bu konu üzerine biraz daha araştırma yaptım. Karşılaştığım bir kaç detaylı kedi görme rüyası ve tabirinden bir kaç örneği sizlere aktarayım.

İlk olarak rüyada kedi ile konuşmaktan bahsedeyim. Yani kedi görmekle kalmadınız bir de üstüne onla konuştuysanız şuna delalet eder; siz zor durumda olan bir insana yardım etmeye niyet edeceksiniz fakat çevrenizde kötü kalpli, gıybet seven bir kişi bunun önüne geçmeye size engel olmaya çalışacak, sizde bu kötü kalpli bireyle sağlam bir kavgaya tutuşacaksınız ve ipler kopacak. Dikkatli ve temkinli olun derim.

Eğer rüyada kedi ile kavga etmişseniz ki ben ettim enteresan farkındayım ama olabiliyor. Bu durumda demektir ki bir hastalık geçireceksiniz fakat bu hastalığın büyüklüğü hakkında detay verilmiyor sıradan bir nezle de bu rüyanın tabirine dahil.

Son olarak bir de kara kediden bahsedelim. Eğer kara kedi gördüyseniz, aile arasında büyük tartışmalara sebep olacak bir fitne sizi bekliyor demektir. Yakın zamanda karşılaşacağınız bu sorunun önüne geçmek isterseniz fitneyi etkisiz hale getirmenizi tavsiye edebilirim.

İlk rüya tabirimizin sonuna geldik esen kalın…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rüyada Kedi Görmek – Ürün Yorumları, Ürün İnceleme, Doğal Ürünler, 2018 Doğal Ürünler