Silver Sakal Serumu İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Silver Sakal Serumu Nedir?

Silver sakal serumu, sakal konusundan muzdarip olmuş erkeklerin derdine çare olarak geliyor. Biz erkeklerin sürüsüne bereket makyaj malzemeleri yoktur, evirip çevirseniz de yüz aynı yüz. Haliyle bizi farklı bir görünüme kavuşturacak yegane malzemelerden biri de sakal oluyor. Her sakal modelinden sonra aynaya baktığımızda farklı bir tarza girdiğimizi görmemiz mümkün. Bir de bu zevkten mahrum kalmış arkadaşlarımız var; köseler ve seyrek sakallılar. Silver sakal serumu bu arkadaşlarımızın derdine çözüm bulmak için kolları sıvamış. Ürün bıyık ve sakal köklerini besleyen özel bitkisel bir karışıma sahip, dermatolojik testlerden geçmiştir. Uzun uğraşlar ve çeşitli klinik testler sonucunda formüle edilmiş silver sakal serumu doğal yollarla kıl köklerini güçlendirip sakal çıkarımını arttırmayı amaçlıyor. Silver sakal serumu tamamen doğal ve yan etki barındırmayan bir ürün. Düzenli kullanım sağlayan müşterilerde gösterdiği etkiler ise göz ardı edilemeyecek cinsten.

Silver Sakal Serumu Nasıl Kullanılır?

Silver sakal serumunu kullanmadan önce traş olunması tavsiye olunur. Öncelikle sakallarınızı jilet yardımıyla sinek kaydı olacak şekilde kesin sonrasında sakal çıkmayan bölümlere veya sakalın seyrek olduğu bölümlere veya komple sakal bölgesine elinizle masaj yaparak yedirin. En az 5 dakika boyunca yüzünüzün sakal serumunu özümsemesi için bekleyin. Cildiniz sakal serumunu özümsedikten sonra su ile durulama yapabilirsiniz. Ürünü günlük olarak veya bir gün arayla kullanmanız etki görme sürecini hızlandıracaktır. Ürünü hem bölgesel olarak hem de genel olarak kullanmanız mümkün bu konuda tercih size kalmış. Düzenli kullanım sağladığınız taktirde hafta hafta farkı hissetmiş olacaksınız. Sakal yoğunluğunda istediğiniz kapasiteye ulaştığınızda sakal serumunun kullanımına son verebilirsiniz.

Silver Sakal Serumu İçindekiler

Silver sakal serumu yoğun bir içeriğe sahip. İyonu giderilmiş su, soya fasulyesi yağı, e vitamini, aloe vera, sitrik asit, metil paraben, kokamit Dea, sodyum klorür içermektedir. Laboratuvar ortamlarında detaylı analizlerden geçerek hazırlanan karışım sakal bıyık çıkarmada son derece etkili sonuçlar veriyor. Ürünün içeriğinde bulunan maddelerden her hangi birine karşı alerjik bir durumunuz var ise ya da ürünü kullanırken bir yan etki ile karşılaşırsanız doktorunuza danışmanız tavsiye olunur.

Silver Sakal Serumu Fiyat

Silver sakal serumunun piyasada satışını gerçekleştiren bir çok firma mevcut. Bu sebeple ürün fiyat konusunda rekabet indirime girmiş durumda. Tek kutu üstü alımlarda ise firmalar indirim konusunda cömert davranmışlar. Fakat silver sakal serumu siparişi verirken ürünün bandrollü ve faturalı geldiğine dikkat edin zira piyasa da işinin hakkını vermeyen firmalarda bulunmakta.

Silver Sakal Serumu Şikayet

Silver sakal serumu şikayet oranı %30 dolaylarında. Şikayet konusunda kullanıcılar istedikleri gürlüğe ulaşamadıklarını etkisinin az olduğundan bahsediyorlar. Fakat aynı zaman %70 bir memnuniyeti de es geçmek olmaz. Ürünün kullanımına ne zaman son vereceğiniz size bağlı olduğu için ne zaman sakallarınız istediğiniz görüntüye kavuşursa o zaman ürünün kullanımına son verebilirsiniz. Son karar tabi ki size ait.

Silver Sakal Serumu Kullanıcı Yorumları

Silver sakal serumu kullanıcı yorumları son derece olumlu bir yönde alıp kullanan insanlar ürünün beklentileri karşıladığını açık yüreklilikle dile getiriyorlar. Fakat istisna ürünü beğenmeyen müşterilerde mevcut. Eğer siz de ürünü kullanmış iseniz lütfen düşüncelerinizi yorum bölümünden paylaşarak kullanmayı düşünen müşterileri ve bizleri aydınlatabilirsiniz.

 

Silver Sakal Serumu İnceleme ve Kullanıcı Yorumları” için bir yorum

  • 21 Eylül 2017 tarihinde, saat 19:12
    Permalink

    etkisini ne zaman gösterir ve kac gün etkisini gösterir.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Silver Sakal Serumu İnceleme ve Kullanıcı Yorumları – Ürün Yorumları, Ürün İnceleme, Doğal Ürünler, 2018 Doğal Ürünler