Süper Maske Bioaqua Yüz Maskesi

Süper Maske Nedir?

Süper maske, genel bir anlatımla insan yüz derisinin beslenmesini, gözeneklerinin açılmasını, yüzündeki siyah nokta ve istenmeyen lekelerin temizlenmesini sağlayan özel bir yüz maskesi. Süper Maske, şeffaf bir renge sahip, yüzünüze sürdüğünüzde herhangi bir kalıntı ya da renk bırakmıyor. Bunun yanında gayet ferahlatıcı bir etkisi olduğunu söyleyebilirim. Diğer ürünlerden farkı işini çok iyi yapıyor olması, süper maske cildinizdeki lekeleri, siyah noktaları temizlediği gibi yüzünüzün derisini de beslediğini belirtiyor. Denediğinizde farkı hemen hissediyorsunuz. Bugüne kadar kullandıklarım arasında en iyi his bırakan ürün olduğunu söyleyebilirim.

Süper Maske Nasıl Kullanılır

Ürün özel pompalı şişede geliyor, üründen 2 basışlık jel avuca ya da parmak üçlarına sıkıyorsunuz. Maskeyi yüzünüze iyice yetirecek şekilde yayıyorsunuz. Yüzünüze tamamen uygulama yaptıktan sonra 15 ile 20 dakika arasında maskenin yüzünüzde kalması gerekiyor. Bu süreci kısa tutmamanız maskenin etkisi açısından önem arz ediyor. şeffaf bir görüntüde olduğundan çok fark edilmiyor zaten. 20 dakikanın sonunda maskeyi yavaş yavaş yüzünüzden çıkartıyorsunuz. Maskeyi soyarken kopma ya da parça kalması gibi bir durumda yaşamıyorsunuz

Süper Maske Yorumları

İnternet üzerinde yaptığım araştırmada süper maske ile ilgili kötü bir yoruma rastlamadım bunun dışında yurt dışında da çok satılan bir ürün olduğu dikkatimi çekti. ürünü kullanan müşteriler yüzde ferah bir his bıraktığını, yüz derisinde sıkılaşma hissettiğini, maskeyi çıkardıktan sonra yüzünün hava aldığını hissettiğini özellikle belirtiyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Maske Bioaqua Yüz Maskesi – Ürün Yorumları, Ürün İnceleme, Doğal Ürünler, 2018 Doğal Ürünler